Predsedníctvo

Pavol Zajac

poverený predseda KDH
pavol.zajac@kdh.sk

Peter Bobula

podpredseda KDH
peter.bobula@kdh.sk

Milan Majerský

podpredseda KDH
milan.majersky@kdh.sk
www.milanmajersky.sk

Marek Cimbala

člen predsedníctva KDH
marek.cimbala@kdh.sk

Eva Grey

členka predsedníctva KDH
eva.grey@kdh.sk

Igor Janckulík

člen predsedníctva KDH
igor.janckulik@kdh.sk
www.igorjanckulik.sk

Milan Kabina

člen predsedníctva KDH
milan.kabina@kdh.sk

Andrej Klapica

člen predsedníctva KDH
andrej.klapica@kdh.sk

Miroslava Szitová

členka predsedníctva KDH
miroslava.szitova@kdh.sk

Ivan Štefanec

člen predsedníctva KDH
ivan.stefanec@kdh.sk
www.ivanstefanec.sk

Caroline Líšková

členka predsedníctva KDH - predsedníčka konzília
caroline.liskova@kdh.sk
www.carolineliskova.sk

Albín Maslaňák

člen predsedníctva KDH - koordinátor pre regióny
albin.maslanak@kdh.sk